Highlights

H δράση και οι διαιτητές στην Α’ και Β’ Κατηγορία ΠΟΕΛ – GREE (14η και 12η αγ.)

by: poH7el9e

0

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και τις διαιτητικές ομάδες στην 14η και 12η αγωνιστική στην Α’ και Β’ Κατηγορία ΠΟΕΛ – GREE, αντίστοιχα:

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 14 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

14:30 ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΚΥΘΡΟΥ vs ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΡΡΑΣ

14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ vs ΕΛΠΙΔΑ ΑΦΑΝΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

14:30 ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ vs ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΕΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΑΤΕ-ΠΕΕΚ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΖΗΝΩΝΑΣ ΖΗΝΩΝΟΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ vs Α.Ε.ΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΑΛΕΞΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΙΑΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

11:00 ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ vs ΑΠΟΦ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΔΕΥΤΕΡΑΣ-ΑΝΑΓΥΙΩΝ-ΨΗΜΟΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΗΝΩΝΟΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΤΑΣ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΑΛΕΞΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ

14:30 ΑΕΛ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs ΑΠΟ ΑΓΙΟΥ ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΥ ΛΕΒΕΝΤΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΠΠΑΡΑΣ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

B΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 12 η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

14:30 ΕΔΟΝ ΑΚΑΚΙΟΥ vs ΔΟΞΑ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΔΕΝΕΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΡΕΟΥ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

11:00 OMONOIA ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΟΛΟΥ vs ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΑΛΙΟΜΕΤΟΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΣΤΑΝ ΜΑΡΙΑN
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΙΑΛΑΣ

14:30 ΕΛΠΙΔΑ ΓΟΥΡΡΙΟΥ vs Κ.Ν.ΜΑΛΟΥΝΤΑΣ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΓΟΥΡΡΙΟΥ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΙΓΡΗΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΓΙΑΝΝΟΣ ΤΣΙΑΤΣΟΣ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΣΤΑΝ ΜΑΡΙΑΝ

14:30 ΑΟΛ ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ vs ΑΠΕΑ ΑΛΑΜΠΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΟΛ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΤΑΣΟΣ ΜΗΝΑΙΔΗΣ
Α΄ΒΟΗΘΟΣ : ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΚΟΣ
Β΄ΒΟΗΘΟΣ : ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΛΑΧΑΣ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Demos

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin